EXPERTS INKASSO | Jazda z miasta razem z nami. | Skuteczna windykacja, zakup wierzytelności - Warszawa, mazowieckie
Jazda z miasta razem z nami.

Po raz kolejny wspieramy akcję, propagującą „sportowy tryb życia”. Tym razem zaangażowaliśmy się w organizację cyklu wycieczek rowerowych, których inauguracja już w najbliższy weekend. Szczegóły poniżej:

Spory dystans, ale łatwa technicznie trasa – tak najogólniej można scharakteryzować pierwszą, tegoroczną Jazdę z miasta!. 29 kwietnia tygodnik „7 Dni”, Radio Rekord, 24radom.pl, Salon Rowerowy Rodex, Bractwo Rowerowe, Biuro Prawno-Windykacyjne EXPERTS INKASSO i Lasy Państwowe zapraszają na rowerową wycieczkę do Przejazdu.

Przejazd jest położony około 30 kilometrów od Radomia. Miejscowość jest znana w regionie ze szkółki leśnej Nadleśnictwa Kozienice. Vis a vis niej znajduje się nieduży parking leśny, na którym zawsze kończymy nasze wyprawy.

Spotykamy się o godz. 10 za starym młynem na Pacynce, w pobliżu Dąbrowy Kozłowskiej. By dojechać na miejsce zbiórki, trzeba dostać się na ul. Zbrowskiego i minąć skrzyżowanie z Żółkiewskiego (ze światłami), dalej jechać ul. Energetyków i skręcić w prawo w Starą Wolę Gołębiowską. Starą Wolą dotrzemy do skrzyżowania z ul. Potkańskiego, gdzie skręcamy w lewo. Potkańskiego doprowadzi nas do granic miasta – mostu na Pacynce. Zaraz za mostem jest stary, zniszczony młyn. Mijamy go i skręcamy w prawo w pierwszy asfaltowy zjazd prowadzący do Dąbrowy Kozłowskiej. Właśnie na tym zjeździe się spotykamy.

O godz. 10.15 ruszamy w drogę. Trasa będzie wiodła początkowo przez Dąbrowę Kozłowską. Asfaltową drogą pojedziemy w kierunku wygodnej, szerokiej, leśnej szutrówki, która doprowadzi nas aż do Kieszka. Tu skręcimy w lewo, na czarny szlak pieszy. Zjedziemy z niego przed Jaroszkami, by dostać się do leśniczówki w Karpówce. Po kilkudziesięciu metrach dotrzemy do żółtego szlaku pieszego (tzw. pętla pionkowska). Doprowadzi nas on do leśnego parkingu w Przejeździe. Tam kres naszego wypadu.

W Przejeździe leśnicy Nadleśnictwa Kozienice przygotują dla nas ognisko. Podczas finału imprezy, jak zwykle upominki od sponsorów: Salonu Rowerowego Rodex i producenta rowerów Kross. Kiełbaskę na ognisko ufundował Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Sadełko” oraz Biuro Prawno-Windykacyjne Experts Inkasso. Chleb dostarczy znany radomski piekarz – Jarosław Gajda, a tacki, sztućce, keczup i musztardę ufundowała firma Mirat.

Podczas wycieczki będą oczywiście postoje. Trasa technicznie nie jest trudna, więc da się ją pokonać każdym rowerem. Na wycieczkę zalecamy zabrać przynajmniej jeden bidon z sokiem lub niegazowaną wodą mineralną. Każdy obowiązkowo powinien mieć łatki albo zapasową dętkę, no i pompkę.

By wziąć udział w Jeździe z miasta!, wystarczy tylko wysłać SMS na nr 7248 o treści (7dni.jzm.imienazwisko). Koszt SMS-a to 2 zł netto (2,46 zł brutto). Po wysłaniu wiadomości otrzymacie państwo SMS zwrotny, który należy zachować do kontroli podczas wydawania posiłku na mecie. Jest więc konieczne, by zabrać na Jazdę z miasta! telefon komórkowy. Wysłanie jednego SMS-a uprawnia do skorzystania przez jedną osobę z wycieczki oraz poczęstunku. Możecie państwo jednak z tego samego numeru telefonu zarejestrować na Jazdę z miasta! wszystkich członków rodziny i znajomych. Na Państwa zgłoszenia czekamy do piątku, 27 kwietnia do godz.15.