EXPERTS INKASSO | O nas | Skuteczna windykacja, zakup wierzytelności - Warszawa, mazowieckie
O nas
O nas - Experts Inkasso

Experts Inkasso to zespół młodych, wykwalifikowanych, elastycznych i dynamicznych specjalistów w zakresie zarządzania wierzytelnościami oraz absolwentów prawa. Experts Inkasso cechują nowatorskie rozwiązania windykacyjne oraz indywidualne i elastyczne podejście do każdej sprawy, nie ograniczające się do oferowania standardowych rozwiązań. Działania firmy opierają się przede wszystkim na windykacji bezpośredniej i wywieraniu presji na otoczeniu dłużnika, co skutecznie wyróżnia nas na tle przedsiębiorstw skoncentrowanych na mechanicznej, masowej windykacji listownej i telefonicznej.

Nasi pracownicy to najlepsi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zdobytym u jednego z międzynarodowych liderów z zakresu windykacji i obrotu wierzytelnościami. Zdobyta wiedza połączona z umiejętnościami pozwala nam głosić tezę, że jesteśmy profesjonalistami i warto nam zaufać.

To co wyróżnia nas spośród konkurencyjnych firm to gruntowne przygotowanie do zawodu.

Nasi specjaliści mogą pochwalić się obsługą spraw: branży finansowej, telekomunikacyjnej i ubezpieczeniowej, firm świadczących usługi dla biznesu, firm zajmujących się sprzedażą bezpośrednią, firm dystrybuujących towary przy wykorzystaniu kredytu kupieckiego i wielu innych.

Wszystkie nasze działania przeprowadzamy zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa, jak również standardami etyki zawodowej, dbając jednocześnie o dobre imię oraz markę naszych Klientów.

Experts Inkasso kieruje się poniższymi zasadami:

1. Zapewnienie wyspecjalizowanej kadry.

Nasi pracownicy to najlepsi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, których cechuje wysoka elastyczność, a powierzone im sprawy są obsługiwane profesjonalnie, bez względu na jakim etapie są prowadzone.

2. Indywidualne podejście do Klienta i dłużnika.

Dla każdej sprawy planujemy indywidualne metody działania dostosowane do wymogów sytuacji, Klienta i dłużnika.

3. Dbanie o interesy Klienta.

Najważniejszą sprawą w stosunkach z Klientem są zaufanie i uczciwość. To fundamenty , na których opiera się nasza współpraca. Klient powierza nam swoją sprawę, a my dokładamy wszelkich starań by sprostać jego wymaganiom, przy zachowaniu właściwych relacji z Państwa Klientem.

4. Wysoka jakość obsługi spraw.

Kontakty listowne, telefoniczne i osobiste z Państwa Klientami są realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz poszanowaniem dłużnika.

5. Wysoka skuteczność obsługiwanych spraw.

Scenariusz działań windykacyjnych dobieramy indywidualnie do każdej sprawy, nie ograniczając się do standardowych rozwiązań, przez co osiągamy bardzo wysoką skuteczność odzyskiwanych pieniędzy dla naszych Klientów.

6. Nacisk na pracę w terenie.

Prowadzimy działania windykacyjne w terenie, dzięki czemu siła perswazji i presja psychologiczna oddziaływująca na dłużnika jest o wiele silniejsza, co w rezultacie zapewnia szybszy zwrot Państwa pieniędzy.

7. Raportowanie przebiegu windykacji.

Raport z działań windykacyjnych jest do Państwa przesyłany drogą elektroniczną po zakończeniu okresu obsługi sprawy.

8. Łatwość współpracy.

Szanując czas naszych Klientów, ograniczyliśmy do minimum wszystkie procedury i formalności związane z przyjęciem i prowadzeniem Państwa sprawy. W rezultacie mamy jasne i zrozumiałe procedury oraz metody postępowania.