EXPERTS INKASSO | Cele Giełdy | Skuteczna windykacja, zakup wierzytelności - Warszawa, mazowieckie
Cele Giełdy
giełda wierzytelności - Experts Inkasso

 

Finansowanie

Giełda Wierzytelności ma na celu uzyskanie dodatkowego finansowania. Wystawienie długu na Giełdzie daje możliwość odzyskania części pieniędzy poprzez jego sprzedaż.

Windykacja

Giełda jest elementem procesu windykacyjnego i ma na celu upublicznienie długu. Po otrzymaniu zlecenia zamieszczenia oferty sprzedaży wierzytelności, dane dłużnika wraz z kwotą zadłużenia są umieszczane na naszej Giełdzie. Publikując tu informacje o Waszym dłużniku i kwocie wierzytelności sprawiacie Państwo, że już po kilku dniach od daty publikacji, dane Waszego dłużnika będą podane do publicznej wiadomości. Wystarczy skorzystać z jednej z najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych www.google.pl, aby odnaleźć ofertę sprzedaży wierzytelności. Dzięki tej usłudze nasi Klienci mogą w łatwy sposób odzyskać swoje pieniądze, gdyż dłużnicy w obawie przed utratą dobrego imienia bardzo często spłacają swoje zadłużenie.

Prewencja

Dzięki wystawieniu długu na sprzedaż, a zwłaszcza jego upublicznieniu, dajemy sygnał ostrzegawczy pozostałym uczestnikom rynku, dzięki któremu mogą oni uniknąć problemów ze współpracy z naszym dłużnikiem.

 

Zamieść ogłoszenie | Zadaj pytanie na temat giełdy