EXPERTS INKASSO | Dwa remisy i przegrana… | Skuteczna windykacja, zakup wierzytelności - Warszawa, mazowieckie
Dwa remisy i przegrana…

… tak w wielkim skrócie można podsumować zmagania naszej kadry narodowej na mistrzostwach Euro 2012r.

Jak wiadomo pierwszy mecz z Grecją rozpoczął się obiecująco, szczególnie po strzelonej bramce Roberta Lewandowskiego. Jednak druga połowa meczu dała nam do zrozumienia, iż nie należy lekceważyć przeciwnika. Bramka strzelona przez Greków rozbiła naszą drużynę, wynikiem czego remis 1:1, kończący mecz może być satysfakcjonujący.

Wtorkowe spotkanie drużyny Franciszka Smudy z reprezentacją Rosji należy uznać za udane. Chociaż nie zaczęło się dobrze, gdyż to Tytoń jako pierwszy musiał wyciągnąć piłkę z siatki pod koniec pierwszej połowy. Jednak determinacja naszych zawodników była tak silna, iż nie mogło się obejść bez strzelonego gola przez Polaków. Przepięknym strzałem popisał się Jakub Błaszczykowski, który grał dzielnie do ostatniego gwizdka sędziego.

Starcie z drużyną Czech miało być meczem o wszystko. Tylko wygrana tego meczu miała dać polskiej drużynie awans do ćwierćfinałów. W pierwszej połowie Polacy zagrali bardzo ofensywny futbol, druga połowa, to popisy pomocników i napastników czeskiej drużyny. Wynikiem czego mecz zakończył się 0:1 dla naszych południowych sąsiadów.

Przed nami niebawem wielki FINAŁ, ale przedtem jeszcze półfinały i ćwierćfinały.